+90 232 876 1001

PLM 710 - CİVCİV Kafes Sistemleri

PLM 710

Poulmech Yarka Yetiştirme Kafesi sistemi size maksimum konfor ve yüksek verimlilik sunar. Müşteri isteğine göre sac veya tel kafes olarak üretilen sistemler doğru havalandırma ile size en sağlıklı yarkayı yetiştirme imkânı sağlamaktadır.

YEMLEME SİSTEMİ

Maksimum hijyen ve en iyi ürün güvenliği Poulmech PLM-710 civciv Kafesi tarafından sağlanmaktadır. Poulmech'in iki çeşit yemleme sistemi seçeneği vardır. Yem Arabası ve Zincir yemleme Sistemi Poulmech, piyasadaki en güvenilir ve uygun maliyetli yemleme sistemlerine sahiptir.

SULAMA SİSTEMİ

Sistemin önünden arkasına kadar tamamında bulunan ve yüksekliği ayarlanabilen nipel hattında; her göz içerisinde 3 + 1 adet olacak şekilde bulunan paslanmaz çelik 360 ° nipeller ile sağlıklı ve verimli sulama sağlanmaktadır.

GÜBRE TAHLİYE SİSTEMİ

Tüm sistemin altında PP (Poly Propilen) konveyör bant bulunmaktadır. Sistemin tamamı galvanizli malzemelere sahip olup, kontrol ve bakımı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

Uzman Ekibimize Danışın

Uzman Ekibimize Danışın. Tarafımızdan teklif almak için teklif alın formumuzu doldurabilir, info@meyerdevries.com e-posta adresimiz ve +90 232 876 1001 numaramız üzerinden hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO