+90 232 876 1001

PLM 180-B Broiler Kafes Sistemleri

PLM 180-B

Poulmech broiler yetiştirme kafesleri konusunda müşterilerine; katlı olarak uygulanan çekmeceli broiler ile yer yemleme olarak uygulanan broiler sistemleri konusunda çözüm sağlayabilmektedir.

YEMLEME SİSTEMİ

Sistemin başından sonuna kadar uzanan helezon boruları ile yem miktarı otomatik olarak ayarlanabilen yem tabaklarının doldurulmasıyla sağlanır. Bu sayede hayvanlar sağlıklı ve eşit miktarda yeme ulaşarak istenilen ağırlıklara kolayca ulaşır.

SULAMA SİSTEMİ

Sistemin önünden arkasına kadar gözlerin tamamında bulunan ve yüksekliği ayarlanabilen nipel hattından; her göz içerisinde bulunan paslanmaz çelik 360 ° nipeller ve nipel tasları ile sağlıklı ve verimli sulama sağlanmaktadır.

GÜBRE TAHLİYE SİSTEMİ

Tüm sistemin altında PP (Poly Propilen) konveyör bant bulunmaktadır. Sistemin tamamı galvanizli malzemelere sahip olup, kontrol ve bakımı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

BROİLER TAHLİYE SİSTEMİ

Sistem içerisinde bulunan gübre sevk için kullanılan PP (Poly Propilen) bantlar üzerine çekmeceler çekiler broiler hayvanlar düşürülür ve bu bantlar yardımı ile hayvanlar broiler sevk konveyörüne taşınır.

Broiler sevk konveyörüne aktarılan ve bu şekilde taşınan hayvanlar kanat ve ayak kısımlarında daha az hasar ile transfer edilmiş olur.

Uzman Ekibimize Danışın

Uzman Ekibimize Danışın. Tarafımızdan teklif almak için teklif alın formumuzu doldurabilir, info@meyerdevries.com e-posta adresimiz ve +90 232 876 1001 numaramız üzerinden hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO