+90 232 876 1001

Çapraz Havalandırma

Genel Bilgi

VENEQ, dar ve çok uzun kümesler için özel bir çapraz akışlı havalandırma geliştirmiştir Çapraz havalandırma sistemi ile hava, kümese saçakların altındaki veya tavandaki hava girişlerinden girer ve yan duvarlardaki egzoz fanlarından çıkar.

Soğutma Pedleri

Ped soğutma, temiz hava, sürekli su serpilerek nemli tutulan soğutma pedlerinden geçirildiğinde havayı soğutur. Veneq ped soğutma sistemi, su tankının sistemin alt oluğuna yerleştirildiği entegre bir çözümdür.

Baca Fanları

Baca tahliye fanı yelpazesi, kapalı hayvan yapılarının havalandırılmasıyla ilişkili zorlu koşullar altında güvenilir bir şekilde çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Soğuk ve orta derecede sıcak dönemlerde, çiftlik hayvanlarından düşük oranda hava çekilmesi gerekir.

Havalandırma oranının değişkenliğine ve hayvanlar üzerinde gereksiz hava akımlarının oluşmasını önlemek için özel bir vurgu yapılmalıdır.

Bina bölümleri arasında biyogüvenliği optimize etmek için fanların çatıdaki konumu tercih edilir.

Air Inlet

Canlı hayvanların bulunduğu yapılarda duvara monte edilerek taze hava girmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Canlı hayvanların bulunduğu yapılarda havalandırma için kritik zaman, soğuk hava akımına neden olmadan hayvanlara temiz hava sağlamak için yapıların havalandırılması (genellikle minimum havalandırma işlemi olarak bilinir) gereken soğuk dönemlerdir. Minimum havalandırmayı etkili bir şekilde gerçekleştirmenin tek yolu, soğuk temiz havayı yapının tavanı boyunca yönlendirmek ve böylece, hayvanların bulunduğu alandaki bayat havayla yer değiştirmeden önce yapı içindeki sıcak hava ile iyice karışmasını sağlamaktır.

Sirkülasyon Fanları

Sağladığı yüksek debi sayesinde bina içerisinde ihtiyaç olan uygun hava hızı ve akışını sağlar. Yumurta verimi için kümes hayvanlarına bina içerisinde en konforlu ve temiz havayı sirkülasyon fanlarımızın kalitesiyle müşterimize sunabiliyoruz.

Uzman Ekibimize Danışın

Uzman Ekibimize Danışın. Tarafımızdan teklif almak için teklif alın formumuzu doldurabilir, info@meyerdevries.com e-posta adresimiz ve +90 232 876 1001 numaramız üzerinden hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO